Radix (8.x-3.2) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Search
no: Søk

en: Breadcrumb
no: Navigasjonssti

en: Skip to main content
no: Hopp til hovedinnhold

en: Primary tabs
no: Primærfaner

en: Secondary tabs
no: Sekundærfaner

en: Subscribe to @title
no: Abonner på @title

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
no: Du har ikke opprettet noen innholdstyper enda. Gå til <a href="@create_content">siden for opprettelse av innholdstyper</a> for å legge til en ny innholdstype.

en: Submitted by @author_name on @date
no: Skrevet av @author_name @date
