Radix (8.x-4.10) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Search
ja: 検索

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: n/a
ja: 利用不可

en: Last post
ja: 最終投稿

en: Forum
ja: フォーラム

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Topics
ja: トピック

en: Posts
ja: 投稿

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Last page
ja: 最終ページ

en: First page
ja: 先頭ページ

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
