radix (8.x-4.14) - en to oc translation catalogue (26 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Content
oc: Contengut

en: Search
oc: Recercar

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Page
oc: Pagina

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Close
oc: Tampar

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Current page
oc: Pagina actuala

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina
