Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: More
cs: Více

en: Resources
cs: Zdroje

en: Help
cs: Nápověda

en: Back to top
cs: Zpět nahoru

en: Last post
cs: Poslední

en: Page title
cs: Název stránky

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Forum
cs: Fórum

en: Close
cs: Zavřít

en: Topics
cs: Témata

en: Posts
cs: Příspěvků

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu
