Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: More
eu: Gehiago

en: Help
eu: Laguntza

en: Last post
eu: Azken argitalpena

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Forum
eu: Foroa

en: Close
eu: Itxi

en: Topics
eu: Gaiak

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
