Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: More
oc: Mai

en: Resources
oc: Ressorsas

en: Help
oc: Ajuda

en: Back to top
oc: Remontar

en: Last post
oc: Darrièra contribucion

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Close
oc: Tampar

en: Sidebar left
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Posts
oc: Contribucions

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina
