Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: More
tr: Devamı

en: Resources
tr: Kaynaklar

en: Help
tr: Yardım

en: Last post
tr: Son gönderi

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Close
tr: Kapat

en: Topics
tr: Konular

en: Posts
tr: Gönderiler

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Footer menu
tr: Alt bilgi menüsü

en: Site branding
tr: Site markası

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri

en: User account menu
tr: Kullanıcı hesap menüsü
