Radix zaya (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: More
vi: Thêm

en: Resources
vi: Tài nguyên

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Last post
vi: Bài gửi cuối

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Forum
vi: Diễn đàn

en: Close
vi: Đóng

en: Topics
vi: Chủ đề

en: Posts
vi: Số bài gửi

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang
