Rain Theme (8.x-3.0) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Default
be: Прадвызначана

en: Menu
be: Меню

en: Other
be: Іншыя

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Enter the terms you wish to search for.
be: Увядзіце ключавыя словы для пошуку.

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Base color
be: Асноўны колер

en: Slate
be: Спіс

en: Plum
be: Слівавы

en: Firehouse
be: Агністы дом (Firehouse)

en: Ice
be: Лёд
