Rain Theme (8.x-3.0) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Other
bo: གཞན

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Link color
bo: སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་དོག

en: Enter the terms you wish to search for.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་དགོས་པའི་ཐ་སྙད་ནང་འཇུག་བྱེད་དགོས།

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Slate
bo: རྡོ་ལེབ

en: Plum
bo: ཤིང་འབྲས་མེན་མདོག

en: Firehouse
bo: མེ་མདངས

en: Ice
bo: ཆབ་རོམ
