Rain Theme (8.x-3.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Menu
el: Μενού

en: Other
el: Άλλο

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Link color
el: Χρώμα συνδέσμου

en: Enter the terms you wish to search for.
el: Πληκτρολογήστε τους όρους που θέλετε να αναζητήσετε.

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Base color
el: Βασικό χρώμα

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα
