Rain Theme (8.x-3.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Read more
eo: Legu pli

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Menu
eo: Menuo

en: Other
eo: Alia

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Link color
eo: Ligila koloro

en: Enter the terms you wish to search for.
eo: Entajpu la terminojn, kiujn vi volas serĉi.

en: Base color
eo: Baza koloro
