Rain Theme (8.x-3.0) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Read more
et: Loe edasi

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Default
et: Vaikimisi

en: Menu
et: Menüü

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Other
et: Muu

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Enter the terms you wish to search for.
et: Sisesta märksõnad, mida soovid otsida.

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Base color
et: Baasvärvus

en: Slate
et: Paekivi hall

en: Plum
et: Ploomililla

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Firehouse
et: Tuletõrje

en: Ice
et: Jää

en: Header background top
et: Päise tausta ülaosa
