Rain Theme (8.x-3.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Other
ka: სხვა

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Link color
ka: ბმულის ფერი

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი
