Rain Theme (8.x-3.0) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Link color
km: ពណ៌​តំណ

en: Enter the terms you wish to search for.
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​ដែល​អ្នក​ចង់​ស្វែងរក ។

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Base color
km: ពណ៌​គោល

en: Slate
km: បញ្ជី​ឈ្មោះ​បេក្ខជន​បោះឆ្នោត

en: Firehouse
km: ផ្ទះ​ភ្លើង

en: Ice
km: ទឹកកក
