Rain Theme (8.x-3.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: Link color
kn: ಕೊಂಡಿಯ ಬಣ್ಣ
