Rain Theme (8.x-3.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Read more
nn: Les meir

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Default
nn: Standard

en: Other
nn: Andre

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Link color
nn: Lenkefarge

en: Enter the terms you wish to search for.
nn: Skriv inn søkeorda dine

en: Base color
nn: Grunnfarge
