Rain Theme (8.x-3.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Read more
af: Lees meer

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Default
af: Verstek

en: Other
af: Ander

en: Enter the terms you wish to search for.
af: Verskaf die items waarvoor u wil soek.
