Rain Theme (8.x-3.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Default
am: ነባሪ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: Link color
am: የአገናኝ ቀለም

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Base color
am: መሰረተ ቀለም
