Rain Theme (8.x-3.0) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Menu
ar: القائمة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Other
ar: آخر

en: Text color
ar: لون النص

en: Link color
ar: لون الروابط

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Enter the terms you wish to search for.
ar: أدخل العبارات التي تريد البحث عنها.

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Base color
ar: اللون الأساسي

en: Slate
ar: اللوح

en: Plum
ar: الخوخ

en: Firehouse
ar: محطة الإطفاء

en: Ice
ar: الجليد
