Rain Theme (8.x-3.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Read more
ast: Lleer más

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Default
ast: Predefiníu

en: Menu
ast: Menú

en: Other
ast: Otru

en: Text color
ast: Color del testu

en: Link color
ast: Color del enllaz
