Rain Theme (8.x-3.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Go to previous page
bn: পূর্ববর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to next page
bn: পরবর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Menu
bn: মেনু

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব
