Rain Theme (8.x-3.0) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Menu
bs: Meni

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Link color
bs: Boja linka

en: Enter the terms you wish to search for.
bs: Unesite tražene izraze.

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Base color
bs: Bazna boja
