Rain Theme (8.x-3.0) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Default
ca: Per defecte

en: Menu
ca: Menú

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Other
ca: Altres

en: Text color
ca: Color del text

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Enter the terms you wish to search for.
ca: Introduïu els termes que voleu cercar.

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Pagination
ca: Paginació

en: Base color
ca: Color base

en: Slate
ca: Pissarra

en: Plum
ca: Pruna

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Firehouse
ca: Parc de bombers

en: Ice
ca: Gel

en: Header background top
ca: Fons superior de la capçalera
