Rain Theme (8.x-3.0) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Read more
cs: Číst dál

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Default
cs: Výchozí

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Other
cs: Jiné

en: Text color
cs: Barva textu

en: Link color
cs: Barva odkazu

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Enter the terms you wish to search for.
cs: Zadejte hledaný termín.

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Base color
cs: Základní barva

en: Plum
cs: Plum (Švestka)

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Firehouse
cs: Firehouse (Hasičská zbrojnice)

en: Ice
cs: Ice (Led)

en: Header background top
cs: Horní část pozadí hlavičky
