Rain Theme (8.x-3.0) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Read more
da: Læs mere

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Default
da: Standard

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Other
da: Anden

en: Text color
da: Tekstfarve

en: Link color
da: Linkfarve

en: Next page
da: Næste side

en: Enter the terms you wish to search for.
da: Indtast de ord du ønsker at søge efter.

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Base color
da: Grundfarve

en: Plum
da: Blommefarvet

en: Previous page
da: Forrige side

en: Firehouse
da: Brandstation

en: Ice
da: Is

en: Header background top
da: Sidehovede baggrund top
