Rain Theme (8.x-3.0) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: Go to previous page
dz: ཧེ་མའི་ཤོག་ལེབ་གུར་འགྱོ།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་གཞན་གུར་འགྱོ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་

en: Link color
dz: འབྲེལ་མཐུད་ཀྱི་ཚོས་གཞི་

en: Enter the terms you wish to search for.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་འཚོལ་ཞིབ་འབད་ནི་དོན་ཚིག་ཚུ་བཙུགས།

en: Base color
dz: གཞི་རྩའི་ཚོས་གཞི་
