Rain Theme (8.x-3.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Menu
eu: Menua

en: Other
eu: Bestea

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Link color
eu: Estekaren kolorea

en: Enter the terms you wish to search for.
eu: Idatzi bilatu nahi dituzun terminoak.

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Base color
eu: Oinarri kolorea
