Rain Theme (8.x-3.0) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Default
fi: Oletus

en: Menu
fi: Valikko

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Other
fi: Muu

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Link color
fi: Linkin väri

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Enter the terms you wish to search for.
fi: Kirjoita haluamasi hakusanat.

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Base color
fi: Pohjaväri

en: Plum
fi: Luumu

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Firehouse
fi: Palolaitos

en: Ice
fi: Jää

en: Header background top
fi: Ylätunnisteen taustan yläosa
