Rain Theme (8.x-3.0) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Read more
gl: Ler máis

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Default
gl: Predeterminado

en: Menu
gl: Menú

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Other
gl: Outro

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Enter the terms you wish to search for.
gl: Introduza os termos que queira buscar.

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Base color
gl: Cor base

en: Slate
gl: Lousa

en: Plum
gl: Cirola

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Firehouse
gl: Cuartel de bombeiros

en: Ice
gl: Xeo

en: Header background top
gl: Fondo da parte superior da cabeceira
