Rain Theme (8.x-3.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Other
gu: અન્ય

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Ice
gu: બરફ
