Rain Theme (8.x-3.0) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Read more
he: קראו עוד

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Menu
he: תפריט

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Other
he: אחר

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Link color
he: צבע קישור

en: Next page
he: הדף הבא

en: Enter the terms you wish to search for.
he: הקלידו את המילים שברצונכם לחפש.

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Pagination
he: דפדוף

en: Base color
he: צבע בסיס

en: Slate
he: צפחה

en: Plum
he: שזיף

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Firehouse
he: תחנת כיבוי אש

en: Ice
he: קרח
