Rain Theme (8.x-3.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Default
hr: Zadano

en: Menu
hr: Izbornik

en: Other
hr: Ostalo

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Link color
hr: Boja poveznice

en: Enter the terms you wish to search for.
hr: Unesite izraze koje želite pronaći.

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Base color
hr: Temeljna boja
