Rain Theme (8.x-3.0) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Read more
hu: Tovább

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Menu
hu: Menü

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Other
hu: Egyéb

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Link color
hu: Hivatkozás színe

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Enter the terms you wish to search for.
hu: A keresendő kifejezések megadása.

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Base color
hu: Alapszín

en: Plum
hu: Szilva

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Firehouse
hu: Tűzoltóság

en: Ice
hu: Jég

en: Header background top
hu: Fejléc háttere fent
