Rain Theme (8.x-3.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Menu
hy: Ընտրացանկ
