Rain Theme (8.x-3.0) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Read more
it: Leggi tutto

en: Go to previous page
it: Vai alla pagina precedente

en: Go to next page
it: Vai alla pagina successiva

en: Default
it: Predefinito

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Other
it: Altro

en: Text color
it: Colore del testo

en: Link color
it: Colore collegamenti

en: Next page
it: Pagina successiva

en: Enter the terms you wish to search for.
it: Inserisci i termini da cercare.

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: Pagination
it: Paginazione

en: Base color
it: Colore di base

en: Plum
it: Prugna

en: Previous page
it: Pagina precedente

en: Ice
it: Ghiaccio

en: Header background top
it: Sfondo intestazione in alto
