Rain Theme (8.x-3.0) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Read more
ja: 続きを読む

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Default
ja: デフォルト

en: Menu
ja: メニュー

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Other
ja: その他

en: Text color
ja: テキストの色

en: Link color
ja: リンクの色

en: Next page
ja: 次ページ

en: Enter the terms you wish to search for.
ja: 検索したいキーワードを入力してください。

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Base color
ja: ベースの色

en: Slate
ja: スレート

en: Plum
ja: プラム

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Firehouse
ja: ファイヤーハウス

en: Ice
ja: アイス

en: Header background top
ja: ヘッダー バックうラウンド トップ
