Rain Theme (8.x-3.0) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Read more
jv: Candhaké

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Default
jv: Gawan

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Other
jv: Liyané

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Link color
jv: Warna tautan

en: Enter the terms you wish to search for.
jv: Ketiknā tetembungan sing arep digoléki.

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Base color
jv: Warna dasar

en: Firehouse
jv: Omah kobaran (Firehouse)

en: Ice
jv: Es (Ice)
