Rain Theme (8.x-3.0) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Default
kk: Стандартты

en: Menu
kk: Мәзір

en: Other
kk: Басқа

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Link color
kk: Сілтеме түсі

en: Enter the terms you wish to search for.
kk: Іздейтін терминдерді енгізіңіз.

en: Base color
kk: Басты түс
