Rain Theme (8.x-3.0) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Menu
ku: پێڕست

en: Other
ku: هیتر

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Link color
ku: ڕەنگی بەستەر

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Enter the terms you wish to search for.
ku: تکایا ئەو وشانە پڕبکەوە کە بە دوایاندا دەگەڕێیت.

en: Base color
ku: ڕەنگی بنچینە

en: Slate
ku: بەردەڕەش

en: Plum
ku: هەڵووژە

en: Firehouse
ku: بنکەی ئاگرکوژێنەوە

en: Ice
ku: بەفر
