Rain Theme (8.x-3.0) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Default
lt: Numatytasis

en: Menu
lt: Meniu

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Other
lt: Kiti

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Base color
lt: Pagrindinė spalva

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis
