Rain Theme (8.x-3.0) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Other
lv: Citi

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Base color
lv: Bāzes krāsa

en: Slate
lv: Akmens

en: Plum
lv: Plūme

en: Firehouse
lv: Ugunsdzēsības depo

en: Ice
lv: Ledus
