Rain Theme (8.x-3.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Read more
ml: കൂടുതൽ വായിക്കുക

en: Go to previous page
ml: മുമ്പത്തെ താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Go to next page
ml: അടുത്ത താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Menu
ml: മെനു

en: Link color
ml: കണ്ണിയുടെ നിറം
