Rain Theme (8.x-3.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Default
mn: Анхны утга

en: Menu
mn: Цэс

en: Text color
mn: Текстний өнгө
