Rain Theme (8.x-3.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग

en: Base color
mr: मूळ रंग
