Rain Theme (8.x-3.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Menu
my: မီနူး

en: Other
my: အခြား

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Enter the terms you wish to search for.
my: ရှာလိုသည့် စာလုံးများကို ထည့်ပါ
