Rain Theme (8.x-3.0) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Menu
ne: मेनु

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Enter the terms you wish to search for.
ne: तपाईँले खोज्न चाहनुभएको शब्द हाल्नुहोस।

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: Base color
ne: मूल रंग

en: Plum
ne: बेर

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Firehouse
ne: फायरहाउस

en: Ice
ne: बरफ
