Rain Theme (8.x-3.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Read more
nl: Lees meer

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Default
nl: Standaard

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Other
nl: Andere

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Link color
nl: Linkkleur

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Enter the terms you wish to search for.
nl: Geef de woorden op waarnaar u wilt zoeken.

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Pagination
nl: Paginering

en: Base color
nl: Basiskleur

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Header background top
nl: Achtergrond kop bovenkant
