Rain Theme (8.x-3.0) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Default
oc: Per defaut

en: Menu
oc: Menú

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Other
oc: Autre

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Link color
oc: Color del ligam

en: Enter the terms you wish to search for.
oc: Indicar los tèrmes de recercar

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Base color
oc: Color de basa

en: Plum
oc: Pruna

en: Firehouse
oc: Parc de bombers

en: Ice
oc: Gel
