Rain Theme (8.x-3.0) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Text color
pa: ਟੈਕਸਟ ਰੰਗ

en: Link color
pa: ਲਿੰਕ ਰੰਗ
